LIVERPOOL 2023

Evrovizijski razred 2023 malo drugače II.

Eurovision ... A Little Bit More

Uradna evrovizijska stran le nekaj tednov pred Evrovizijo 2023 predstavlja tri enourne spletne šove, skozi katere lahko spoznamo evrovizijski razred 2023 nekoliko drugače.

Glasbeniki, ki jih bomo spremljali skozi tri tekmovalne večere so pred odhodom v Liverpool dobili nalogo, da predložijo bodisi predelane različice svojih evrovizijskih zgodb ali pa se odločijo za priredbo svoje najljubše.

A Little Bit More

V prvi zgodbi, ki jo premierno predvajajo vsak petek, smo lahko spremljali tudi naš Joker Out, ki se je odločil za priredbo skladbe Flowers, ki jo v originali prepeva Miley Cyrus. Kaj pa ostali glasbeniki?

Armenija, Azerbajdžan, Estonija, Irska, Portugalska, Romunija, San Marino, Španija, Švedska, Ukrajina, Velika Britanija … so tiste države, ki so del druge glasbene zgodbe A Little Bit More, ki je med oboževalci lepa sprejeta.

Kako bi z emoji komentirali vse skupaj?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Back to top button